Ndërron jetë një tjetër pacient në Infektiv nga COVID-19

Ndaje

Një pacient tjetër i shtruar tek Spitali Infektiv ka ndërruar jetë mëngjesin e së shtunës. Ai është një burrë 74 vjeç nga Kruja, i cili ishte shtruar prej disa javësh. Vdekja e tij ka ndodhur mbrëmë, pas një jave që po kurohej.

Dje, 5 qytetarë humbën jetën nga kjo sëmundje në spitalin Shefqet Ndroqi dhe në spitalin Infektiv:

Një 45-vjeçar nga Tirana pa sëmundje të tjera; një 64- vjeçar nga Tirana dhe një 68- vjeçare nga Pogradeci; një 45-vjeçare nga Kruja pa sëmundje të tjera dhe një 77-vjeçar nga Tirana me sëmundje bashkëshoqëruese.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje