Nuk mund të udhëtojnë të gjithë, Aeroporti i Rinasit njofton fluturimet e konfirmuara

0Shares
0

Aeroporti i Rinasit përmes një postimi  në facebook njofton 30 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e sotme 23 korrik 2020.

Në njoftim udhëtarëve i kërkohet që të kontaktojnë kompanitë fluturuese para udhëtimit, ndërsa theksohet se ata që lejohen të udhëtojë janë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.

Njoftimi i plotë:

30 Fluturimet e konfirmuara për datën 23.07.2020. Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e enjte janë:⠀⠀

✈️Wizz Air – Tiranë – Torino dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

✈️Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

✈️Blu Panorama – Tiranë – Ankona dhe kthim

✈️Ëizz Air – Tirana – Catania dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Eindhoven dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Pisa dhe kthim

✈️Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Pisa dhe kthim

✈️Smartwings Tiranë – Lion dhe kthim

✈️Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Verona dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

✈️TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim

✈️British Airëays – Tiranë – Heathroë dhe kthim

✈️Belavia – Tiranë – Minsk dhe kthim (Çarter turistik)

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU. 

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje