LAJMI I FUNDIT/ Termet 3.6 balle ne veri te Lalzit

0Shares
0

Nje termet i shkalles 3.6 te Rihterit eshte ndjere kete muzg ne zonen mes Shengjinit dhe Lalzit.

Trrmeti eshte ndjere qarte ne zone nderkohe qe epiqendren e kishte 28 km thellsi dhe 36 km larg nga Tirana. /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje