Dashuria – Biznesmeni turk gdhend në trup emrin e Gentës

Ndaje

Prej kohësh këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta.

Dyshja po jetojnë një histori të bukur dashurie dhe së shpejti do e kurorëzojnë dhe me martesë.

Genta dhe Usta kanë hapur një llogari të përbashkët në Instagram, ku publikojnë vazhdimisht foto dhe video të momenteve pranë njëri-tjetrit.

Biznesmeni është shumë i dashuruar pas këngëtares dhe këtë e ka treguar më së miri me gjestin e tij të fundit.

Ai ka bërë një tatuazh gjigant për të.

Usta ka gdhendur në krah emrin e Gentës dhe këtë e ka treguar me anë të disa fotove të publikuara në Instagram.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje