16 fluturime të tjera nga Rinasi, aeroporti jep disa udhëzime për pasagjerët

0Shares
0

Sot nga aeroporti i Rinasit janë konfirmuar 16 fluturime.  Aeroporti i Rinasit iu lutet pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës.

Maskat janë të detyrueshme, ndersa lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.

“Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e mërkurë janë:

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bruksel (Charleroi) dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim

Aegean Airlines – Athinë – Tiranë – dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim

Wizz Air – Tiranë -Luton dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

SkyUp Airlines – Tiranë – Kiev dhe kthim (çarter turistik)

Wizz Air – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Pegasus Airlines – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bolonjë dhe kthim

Albawings – Tiranë – Bari dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje