FOTO/ Thaci zgjedh te takoje prinderit ndersa shtyu konferencen per shtyp

Ndaje

Presudenti i Kosoves Hashim Thaci kishte lajmeruar një konferencë për shtyp ditën e sotme, por në minutat e fundit, e shtuy për ditën e nesërme.

Duket se Presidenti i Kosovës ka shkuar në shtëpinë e prindërve të tij, nga ku ka postuar edhe një foto në Facebook.
“Në vendlindje, me prindërit”, shkruan Thaçi mbi foto.

Pas publikimit të akuzës nga Gjykata Speciale, presidenti i Kosovës ndërpreu udhëtimin drejt Shteteve të Bashkuara. /DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje