“Infektoi qytetin e Përmetit”, Flor Binaj paralajmëron padi për median e njohur

Dy ditë më parë në media qarkulloi lajmi se aktori i njohur i portokallisë, Flor Binaj është i infektuar nga koronavirusi. E pas publikimit të këtij lajmi aktori bëri një reagim përmes rrjeteve sociale duke u shprehur se testi i ka rezultuar pozitiv, por nuk ka shfaqur asnjë shenjë apo simptomë.

Ndërkohë ditën e sotme, aktori ka reaguar për lajmet e publikuara në media, duke ju referuar Report Tv, për lajmin e infektimit të tij.

Aktori ka premtuar se do te ngreje padi kunder kesaj media, ndersa ka dhene sqarimet e tij sa i takon ketij lajmi te pavertete.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje