Rama ndalon faljen ne xhami per Diten e Bajramit

Ndaje

Edi Rama ka vendosur që të mbyllë fundjavën serish pa asnje llogjike pasi provokoi protesta dhe grumbullime ne te pakten tre zona te kuqe nga kater qe jane gjithsej.
“🟢 KJO FUNDJAVË DO TË VIJOJË NJËSOJ SI E SHKUARA😊

TA KALONI SA MË QETË🙏“, poston Kryeministri tek faqja ne Facebook.

Te dielen eshte dita e Fitër Bajramit, sipas urdherit te Rames, nuk do të lejohet falja në xhami.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje