Poston foton mbi partnerin, aktorja shqiptare jep lajmin se është shtatzënë

0Shares
0

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e mrekulleshëm ajo e ka ndarë me ndjejkësit në rrjetet sociale.

Gixhari ka publikuar një foto në Instagram, ku duket shtrirë në breg të detit më partnerin e saj. Krahas fotos, ajo shkruan: Mami dhe Babi…

Kujtojme se aktorja ka qendruar gjate pandemise ne Spanje, ne nje prej epiqendrave te koronavirusit dhe ne disa intervista qe dha shprehej e revoltuar per masat qe shteti mori.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje