Basha reagon fill pas pronesimit te Teatrit Kombetar nga bashkia

Ndaje

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar menjehre fill pas publikimit te lajmit per kalimin e pronesise se Teatrit Kombetar te Bashkia e Tiranes.

Reagimi i kryetarit Basha për VKM e qeverisë për Teatrin Kombëtar:

Ndërkohë që shqiptarët presin zgjidhje për krizën që ka pllakosur, Rama gjen kohë vetëm për të grabitur. Kalimi i TK në pronësi të kryebetonierit të mafias është akt lufte ndaj artit dhe qytetarisë dhe provokim ndaj BE dhe përfaqësuesve të saj në vigjilje të Ditës së Europës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje