Korce, dy persona te tjere u shtruan sot ne Infektivin e Tiranes

Ndaje

Katër tamponë të tjerë janë nisur nga qyteti juglindor i Korçës ditën e sotme në Tiranë për analiza, transmetoi oranews. Dy prej tyre janë të shtruar në Infektiv.

Sot Korça shënoi edhe dy raste të reja, një çift bashkëshortësh që e çuan në 14 numrin total të të prekurve nga koronavirusi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje