Conte falënderon Shqipërinë për mjekët

Ndaje

Kryeministri italian Giuseppe  Conte ka shprehur falënderimet e tij në lidhje me aksionin e mjekëve shqiptarë për tu gjendur në krah të Italianëve në Lombardi.

Sot kryeministri Conte ka postuar në faqen e tij në rrjetet sociale një mesazh ku shkruan ‘faleminderit’, duke ripostuar të gjithë videon e nisjes së mjekëve nga Rinasi dhe fjalëne  Kryeministrit Rama dhe ministres Manastirliu.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje