Shkrumbohet lokali ne Vlore

Ndaje

Nje lokal u dogj kete pasdite në qytetin e Vlorës. Rreth orës 17:00 është raportuar rënia e zjarrit në një ambjent që shërbente si bar pranë zyrave të Gjendjes civile në Vlorë .

Më herët ky lokal ka sherbyer edhe si ambient i Zyrave te  pasaportave në qytetin e Vlorës.

Zjarri ka shkaktuar deme te konsiderueshme materiale , por per fat te mire nuk ka pasur persona te lenduar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje