Doli në orarin e shtetrrethimit, përfundon në përrua teksa e ndiqte policia

Ndaje

Një 33 vjeçar është rrëzuar në përrua ndërsa ndiqej nga policia pasi qarkullonte gjatë orës së ndalimqarkullimit.

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë në lagjen Zinxhira të Gjirokastrës. Aktualisht personi ndodhet në spital me dëmtime të lehta në kokë dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve.

 

Ende nuk ka një njoftim zyrtarë nga blutë e Gjirokastrës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje