Almeda Abazi dhe partneri i saj turk rrëmbejnë zemrat e fansave me gjestin e bukur për koronavirusin

Ndaje

Në këtë moment kritik për të gjithë, dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe partneri i saj turk, Tolgahan Sayisman kanë vendosur të mos e marrin qeranë e 9 shtëpive që kanë në Amerikë dhe Turqi sipas gazetës së njohur Ennmagazinn”.

Ky vendim duket se ka qenë një zgjedhje e çiftit për të lehtësuar sadopak vështirsitë financiare që mund të ketë çdo familje në këtë kohë. Ky lajm është pritur mjaft mirë nga fansat e Tolgahan dhe Almedës, të cilët e kanë komplimentuar këtë gjest të tyre.

Kujtojmë se momentalisht dyshja ndodhet në Turqi, aty ku dhe jetojnë dhe janë duke kaluar kohën më të ëmbël pranë të voglit të tyre, Efehan.

https://www.instagram.com/ennmagazinn/?utm_source=ig_embed&ig_mid=4CD84EB6-1F74-4F11-A7E9-D2BAC5AF6BD1

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje