Si eshte gjendja e koronavirusit ne Greqi, shifrat e fundit

Ndaje

Edhe 31 persona te tjera u identifikuan te infektuar sot ne Greqi, ndersa numri total ka arritur ne 418 persona ne te gjithe vendin.

Deri tani ka pese cviktoma ndersa 69 persona po trajtohen ne spital. 13  nga keta jane vene ne terapi intensive.

Mosha mesatare e te semureve ne Greqi eshte 76 vjec.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje