Tag: Greqi koronavirus

Greqi, shkon afrë 900 numri të prekurve me koronavirus

Ministria e Shëndetsisë së Greqisë konfirmoi sot se 71 persona janë infektuar 24 orët e fundit ndërsa 4 persona humbën jetën për shkak të...

Kush është i riu që pështyu policët greke dhe dyshohet për...

Një 25-vjeçar shqiptarë është arrestuar nga policia greke në Vula pasi kishte thyer karrantinën dhe kishte sulmuar policinë. Burime për Top Channel bëjnë me dije...

GREQI/ Rritet numri i viktimave dhe te infektuarve, ja shifrat

Shkon ne 15 numri i personave qe humben jeten nga koronavirusi ne vendin fqinje ne Greqi. Deti kete pasdite numri i personave te infektuar ka...

Si eshte gjendja e koronavirusit ne Greqi, shifrat e fundit

Edhe 31 persona te tjera u identifikuan te infektuar sot ne Greqi, ndersa numri total ka arritur ne 418 persona ne te gjithe vendin. Deri...

Greqi, koronavirusi godet fort, 103 te infektuar ne 24 ore

Rendohet situata e epidemise ne Greqi. Vetem sot ka paair te pakten 103 persona te identifikuar me Covid 19. 2 prej tyre jane ne...

Shtohen rastet ne Greqi, cila eshte skema e trajtimit te infektuarve

Ka arritur në 99 numri i të prekurve me koronavirus në vendin fqinje, Greqi. Dy nga te semuret ndodhen në gjendje kritike dhe po trajtohen...

Greqia, 66 raste me koronavirus, shtohet rreziku per fqinjet

Greqia prej dje është vendi ballkanik me përhapjen më të madhe të koronavirusit duke u kthyer në një kërcënim serioz për fqinjët. Gjatë se shtunes...

Greqia konfirmon rastin e peste me korovirus, ky eshte qyteti ku...

Greqia konfirmoi rastin e pestë me koronavirus. Pacientja është një mësuese që jeton në Selanik. Deri më tani, ka pasur katër raste, dy në Athinë...