Gjendet një trup i pajetë në Babrru, detajet e para

Ndaje

Një trup i pajetë është gjetur tek ‘Ura e Babrrusë’. Paraprakisht dyshohet se është mashkull, i një moshe relativisht të re.

Banorët kanë lajmaëruar policinë e cila pasi ka mbërritur në vendin e ngjarjes ka nxjerrë nga lumi trupin e pajetë, i cili sipas dëshmive ishte i veshur me bluzë me mëngë të shkurtra.

Ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar apo sqarim nga blutë për identitetin dhe rrethanat e ngjarjes.

vijon…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje