Skenografi i njohur nuk e fsheh mërinë për Veliajn: Parku Rinia, një ‘muze’ i luftës guerile

Ndaje

Pamjet e fundit të parkut Rinia në qendër të Tiranës të futin frikën. Më bukur e ka shprehur skenografi I njohur Bashkim Zahaj.

“Se shpejti hapet muzeu i “luftes guerilase” te parku rinia”, thotë Zhaja duke postuar bashke me te edhe foton e ditës së sotme.

Poshtë postimit të tij në rrjetet sociale nuk kanë munguar komentet teksa shprehin pakënaqësinë në lidhje me rehabilitim për keq që iu bë parkut, nga më të mirat që ka pasur vendi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje