FOTO/Deputetit të Kuvendit ia kanë rrëmbyer zemrën, ‘kapet mat’ duke blerë lule për Shën Valentin

Ndaje

Ky shën Valentin duket se nuk ka lene prapa as figura te njohura te vendit, sikurse dhe ata të politikes.

Këto foto siguruar nga Top Channel kanë fiksuar deputetin kontravers Kujtim Gjuzi  teksa hyn në një dyqan lulesh duke qëndruar pak minuta e del prej andej me një tufë lulesh në dorë.

Fotot dëshmojnë se Gjuzi i etiketuar nga kryeministri Edi Rama si naltmadhnia e Kuvendit është bërë pjesë e kësaj feste.Ajo që nuk dihet është se për cilën zonjë apo zonjushë ishin këto lule.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje