FOTO/Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut

Ndaje

Moderatorja Rudina Dembacaj, edhe sot ka vendosur që të postojë foton me te dashurin e ri te saj, ish-deputetin Mark Frrokun, duke e uruar në ditën e të dashuruarve.

E veshur me të zeza dhe me lumturinë që i lexohet në fytyrë, Dembacaj ka pozuar krah të dashurit të saj, foto të cilën e ka shoqëruar me emojin zemër.

Tashmë Rudina tregoi se lidhja e tyre është familjare, dhe madje ajo po planifikon të bëhet sërish nuse, dhe të martohet me të. Po ashtu ajo ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë dhe me fëmijët e ish-deputetit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje