Raporti, Shqiperia humb 20 vende per mbrojtjen e investimeve

Ndaje

Kryetari i PD, Lulzim Basha reagon pas publikimit te raportit te Doing Business 2020 ku Shqiperia humb 85 vende per mbrojtjen e investimeve. Rama ka fuqizuar vetem nje biznes, ate personal dhe te oligarkeve.

Postimi i Bashes:

Edi Rama ka fuqizuar vetëm një biznes në Shqipëri. Biznesin e tij personal me të inkriminuar dhe oligarkë. Çdo biznes tjetër në Shqipëri është nëpërkëmbur dhe goditur nga qeverisja e Edi Ramës në shërbim ndaj oligarkëve të tij.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje