FOTO/Para pasurisë dhe botoksit të Kardashianve, zbulohen fotot kur ishin një familje normale

Ndaje

Paratë nuk mund të blejnë dashurinë, por sigurisht që mund të blejnë stilistë, kirurgë, trajnerë fitnesi dhe zbukurues.

Rastin me te mire na e tregon familja e njohur Kardashian. Në vitin 2007, Kardashians ishin thjesht një familje relativisht normale, e pasur që jetonte në Los Angeles.

Si shumica prej nesh, ata kishin ditet e tyre te keqija me veshjet, floket dhe make-up.
Nga fytyrat e tyre të përsosura deri tek trupat e tyre te palestruar dhe veshjet e stilistëve, miliona e tyre me siguri kanë bërë një ndryshim.

Botox dhe mbushje te pjeseve te trupit, thuhet se jane operacionet qe ato kane bere kur parate filluan te shkojne lume.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje