DETAJE/I dehur në timon, 39-vjeçari përplas ‘Land Rover’-in me traun e doganës Durrës

Ndaje

Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar. Burime nga policia, bejne me dije se qytetari ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer traun hyrës në port me makinën e tij ‘Land Roveri’.

Sakaq, bëhet me dije nga policia se 39-vjeçari ka qenë nën efektin e alkoolit.

Ndërkohë tashmë ai pritet të përballet me akuzat për veprat penale ‘Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt’, ‘Kundërshtim i punonjësit që kryen detyrë shtetërore’ dhe ‘Shkatërrim prone’.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje