Aksident në Tiranë, plagoset këmbësorja

Ndaje
Foto Ilustruese

Një aksident ka ndodhur ne kryeqytet duke sjelle plagosjen e një kembesore, e cila per fat te mire ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Policia ka shoqeruar ne komisariat personin qe ka kryer aksidentin.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 13:03 në rrugën “Teodor Keko” automjeti me drejtues shtetasin Sh.P, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E.Ç, e cila u dërgua në spital për ndihmë mjeksore jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit shtetasi Sh. P është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje