FOTO/Zbardhen emrat e çiftit, të rinjtë u gjetën në banesën e tyre, kishin 5 ditë të martuar

Ndaje

Policia ka reaguar me nje informacion paraprak lidhur me ngjarjen e rende në Librazhd. Policia  thotë se 19 vjeçarja ka mbërritur pa shenja jetë në spital, duke mos u dhënë mundësi mjekëve të bëjnë gjë për të.

Mediat kanë mësuar se viktima quhet Rezarta Hajdari, ndërsa bashkëshorti i saj quhet Olsian Hajdari. Ata u gjetën në banesë nga nga nëna e 27 vjecarit.

Në Spitalin e Librazhdit ka shkuar pa shenja jete shtetasja R.H., rreth 19 vjeçe, si dhe bashkëshorti i saj shtetasi O.H., 27 vjeç, në gjendje të rëndë shëndetsore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, banues në fshatin Xhyrë , Librazhd, pasi dyshohet se janë vetëhelmuar”,-thuhet në njoftimin paraprak te policise.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje