Sherr në Korçë, I riu përfundon në spital me dëmtime në kokë

Ndaje

Një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Korçë në lagjen nr. 9.

Sipas burimeve, mesoht se një i ri është goditur me sende të forta, pas një sherri në një lokal. I plagosuri në gjendje të dehur është transportuar me urgjence në spital, pasi ka marrë plagë të renda në kokë.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i personave të përfshirë në ngjarje dhe shkaqet e plagosjes, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje