VIDEO/De Biasi nuk harron Shqipërinë, nisma që ka ndërmarrë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

Ndaje

Një prej trajnerëve me te sukseshëm me fanelën e Kombëtares, De Biazi e ka treguar se Shqipërinë nuk e harron dot.

Xhiani De Biazi do të bëjë një organizim në Itali, për mbledhje fondesh, të cilat do të nisen drejt Shqipërisë, për t’i ardhur në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti.

Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, De Biasi ka dhënë një mesazh sensibilizues:

“Në 14 dhjetor miqtë e mijë organizojnë një aktivitet çiklistik për mbledhje fondesh, që do i vijnë në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri. Ju ftoj të marrim pjesë të gjithë, të shumtë në numër. Edhe ne mund të japim ndihmën tonë. Forca Shqipëri”.

CAROVIGNO, INVITO DI GIANNI DE BIASI ALLA SERATA SOLIDALE IN FAVORE DELL'ALBANIA COLPITA DAL TERREMOTO

CAROVIGNO, INVITO DI GIANNI DE BIASI ALLA SERATA SOLIDALE IN FAVORE DELL'ALBANIA COLPITA DAL TERREMOTO

Publiée par Bici E Solidarieta' Carovigno sur Mardi 3 décembre 2019

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje