Janullatos, emision ‘live’ ne ERT ne Athine per termetin ne Shqiperi

Ndaje

Televizioni publik grek ERT po transmeton nje emision live per te mbledhur ndihma nga trrmeti.
Kjo eshte shprehje e nje solidariteti nga Greqia ne keto dite te veshtira per Shqiperine.

Anastas Janullatos ka filluar që të mbledhë fonde për të prekurit nëpërmjet një emisioni ‘Live’ në televizionin shtetëror “ERT”. Me fondet që do mblidhen, kisha Ortodokse synon që të ndërtojë shtëpi për të prekurit nga tërmeti.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje