Nxjerr foto me përshëndetjen ushtarake, Meta këmbëngul: Koha për referendum të ri

Presidenti i vendit Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale, vazhdon të këmbëngulë se vendi ka nevojë për një Referendum të ri.

Teksa nxjerr një foto të Kushtetutës, dhe të tijën, duke përshëndetur një prej gardistëve që ndodhen në presidencë, Meta shprehet se sot ka ardhur koha për një referendum të ri.

“Sot është dita e Referendumit të tradhtuar. KOHA PËR REFERENDUM TË RI!”

Burime nga presidenca bëjnë me dije se gjatë ditës së sotme, do të jetë vetë Meta që do të bëjë publik dhe temën e Referendumit, për të cilën pritet që të nisë dhe mbledhjen e firmave të qytetarëve.

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/posts/2626075980771992

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje