FOTO/Aksident në Lezhë, makina del nga rruga dhe përfundon përmbys në arë

Ndaje

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ku kanë mbetur të lënduar disa persona.

Siç duket dhe nga pamjet, njëra prej makinave të aksidentuara  ka dalë jashtë rruge dhe është kthyer përmbys në fushën ngjitur me rrugën.

Mësohet se personat që ndodheshin në autoveturë kanë marrë dëmtime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje