FOTO/Sapo është bërë nënë, këngëtarja shqiptare po korr sukses ndërkombëtar

Ndaje

Një prej këngëtarëve që po njeh sukses pa bërë shumë zhurmë është Rona Nishliu. Kengetarja sapo eshte bërë nënë, por po njeh suksese më shumë jashtë vendit, pra Kosovës dhe Shqipërisë.

Sipas revistës Anabel, Rona ka performuar në Këln, Gjermani (16 nëntor) dhe biletat janë shitur në kohë rekord.

I njëjti burim tregoi se shumë njerëz të tjerë qëndruan jashtë pasi nuk arritën të gjenin bileta për të ndjekur nga afër performancat e këngëtares.

Për suksesin e Ronës, shkroi gjithashtu media gjermane Colozine që teksa përmend origjinën e saj, kujton performancën në Eurovision Song në vitin 2012, me këngën “Suus”.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje