FOTO/E rëndë, një trup i pajetë gjendet te “Brryli”

Ndaje

Një ngjarjë e rëndë shënohet gjatë mëngjesit të sotshëm në kryeqyet. Sipas informacioneve te para, është gjetur trupi i pajetë i një personi tek ”Brryli”.

Nuk behen te ditura shumë detaje, por ajo që dihet është se trupi i perket gjinise mashkullore.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje