FOTO/”Kësaj gazetaruces gjejini burrë të qetësohet”, Protesta e Astirit vë përballë Julin me Mirën, replika mes tyre

Ndaje

Në protestën 1 vjeçare të banorëve të Astirit ka patur qendrime të ndryshme, disa e kanë mbështetur ndersa te tjerë e kanë kritikuar duke u kapur me detajet e trafikut, bllokimit të qarkullimit dhe shkaqe të tjera.

Ne nje replikë janë përfshirë gazetarja Mira Kazhani dhe aktori i humorit Julian Deda. E gjita ka fillluar pas nje shkrimi të Mirës, e cila shprehej kundër protestës, duke renditur arsyet pse ajo nuk ngjiti.

Humoristi Julian Deda, që përveç humorit, merret edhe me politikë, i ka kthyer pergjigje menjëherë, Deda i ka kujtuar Kazhanit se nuk ka burrë dhe se duhet te qetesohet.

“Kesaj gazetaruces populiste, qe protesta e banoreve te Astirit i duket deshtim, gjejini nje burre te qetesohet, se gjynah..”, shkruan ai.

Mira Kazhani nga ana tjetër, i është përgjigjur shkurt:“I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Me sa shoh as gruaja jote nuk ka”.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje