Grabitet biznesmeni në Sarandë, maskat marrin bizhuteri dhe ia mbathin

Ndaje

Persona të paidentifikuar kanë hyrë mbrëmjen e djeshme ne banesën e një biznesmeni në qytetin Sarandës duke grabitur sende me vlerë.

Grabitja ka ndodhur kur në banesë nuk ishte askush nga familjarët. Sipas burimeve  të para në banesë janë vjedhur vetëm bizhuteri.

Policia po punon për  të zbardhur ngjarjen dhe identifikimin e autorit/ve, pasi ende nuk dihet se sa kanë qenë.

Mesohet se biznesmeni i identifikuar me iniciale Sh.A ka në pronësi një linje autobusësh dhe banesa e tij ndodhet në lagjen nr.2.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje