FOTO/Bënte video live në “Facebook”, ky është këngëtari që humbi jetën në aksident

Ndaje

Një aksident i rëndë ndodhi ne oret e para të mëngjesit me pasoje një viktimë.

Viktima është shtetasi me Erjon Beli, 30 vjeç i cili ka qenë duke drejtuar automjetin tip ”Renault” kur është përplasur me trafikndarësen e më pas ka dalë nga rruga.

Dyshohet se viktima ka humbur drejtimin mbi mjetin pasi ka qenë duke përdorur telefonin celular. Ne profilin e tij në Facebook, vihej re qe viktima përdorte shumë telefonin duke i dhene makines, duke xhiruar video live.

Gjithashtu 30-vjeçari nga Kavaja është këngëtar në klubet e natës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje