FOTO/E përgjysmuar në peshën trupore, këngëtarja e njohur duket shumë ndryshe me linjat e saj

Ndaje

Ia ka dalë të ketë linja perfekte dhe këngëtarja Marsela  Çibukaj. E njohur që prej “The Voice 1”,  Marsela deri më tani na ka joshur me ngjyrimet e vokalit të saj dhe të gjithë e memorizojmë për shkak të punës që ajo prej vitesh në Top.

Së fundmi, kengetarja ka vendosur të humbasë disa kile duke arritur një peshë dhe forma trupore të cilat e tregojnë disa herë më mirë.

E pandarë nga partneri i saj muzikant, Vitmar Basha, këtë herë ajo është fotografuar në kinema nga paparacët e ‘Panorama Plus’ dhe shihet tashmë e përgjysmuar në peshën trupore.

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje