Tag: marsela cibukaj

FOTO/Transformim i habitshëm, këngëtarja shkëlqen në “Kënga Magjike” pas rënies nga...

Surprizuese paraqitja e këngëtares Marsela Cibukaj, e cila ka fituar linja perfekte pas kujdesit qe i kushtoi shëndetit të saj. Marsela ka humbur shumë në...

FOTO/Kjo është artistja që riktheu Rozana Radin këtë vit në ‘Kënga...

Rozana Radi ka zgjedhur të rikthehet në kompeticionin e përvitshëm ‘Kënga Magjike 2019’ si tekstshkruese. Artistja ka zbuluar me anë të një postimi në ‘Instagram’...

FOTO/E përgjysmuar në peshën trupore, këngëtarja e njohur duket shumë ndryshe...

Ia ka dalë të ketë linja perfekte dhe këngëtarja Marsela  Çibukaj. E njohur që prej "The Voice 1",  Marsela deri më tani na ka...