Arrestohet në Selenicë një person me rrezikshmëri të lartë, polica njofton për konferencë të jashtëzakonshme

Ndaje

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në prangat e policisë. Bëhet fjalë për një person të dënuar me burgim të përjetshëm, i cili është ndaluar në Selenicë gjatë ditës së sotme.

Burimet bëjnë me dije se i arrestuari është shtetasi me iniciale T.B. Mësohet se i ndaluari është një prej personave më të kërkuar në vend.

Policia e Shtetit ka njoftuar një konferencë të jashtëzakonshme në orën 13.30, lidhur me operacionin.

vijon…

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje