Këngëtares shqiptare i hakojnë Instagramin, Venera kërkon ndjesë publike

Ndaje

Teksa janë duke shijuar te dy bashkë pushimet në Maldive, diçka e pakëndshme i ka ndodhur Venera Lumanit.

Kengetarja e dashur për të gjithë u detyrua të luftonte fort per te rimarrë llogarinë e saj në Instagram. Hakerat i ‘vjedhin’ Instagramin personal duke i hequr kështu të gjitha postimet e publikuara në të.

Venera arriti ta rimarrë llogarinë e saj në ‘Instagram’ dhe i ‘kërkoi falje’ fansave me anë të postimeve të bukura. Ajo ndodhet me të fejuarin e saj, Lind Islamin, me postime te cilat nuk kane munguar ne profilin e Lindit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje