Alban dhe Miriam zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë në koncertin e madh

0Shares
0

Të dy kanë rrëmbyer zemrat e publikut, përpos me talentin dhe me historinë e tyre të dashurisë që i ka rezistuar viteve.

Alban Skënderaj dhe Miriam në koncertin e para disa muajve e ndane lajmin e bukur të shtatzanisë para te gjithëve në koncert, pavarësisht faktit se ishte herët të mësonim gjininë.

Por, kete herë, në koncertin e tyre të radhës tek Anfiteatri i Liqenit kanë dhënë një lajm për të gjithë fansat e tyre. Albani dhe Miriami po presin një fëmijë tjetër dhe këtë herë është një djalë.

Publiku ka reaguar menjëherë duke duartrokitur çiftin, i cili është duke përjetuar një tjetër moment të lumtur në jetën e tyre pasi shumë shpejt do të jenë 4.Ndërkohë ata kanë dhe një vajzë, e cila quhet Amali.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje