DETAJE/Dhunohet çifti në Tiranë, maskat u grabisin makinën në kërcënimin e armës

Ndaje

Një ngjarje e rende është regjistruar në Tiranë, teksa ka ndodhur një grabitje me armë.

Konkretisht, grabitja ka ndodhur ne autostraden Tirane Durres afër Casa Italias, gjatē mbrëmjes.

Dy persona te maskuar dhe të armatosur kane dhunuar një çift dhe nën kërcënimin e armës u kanë marre atyre automjetin tip “Fiat”.

Policia e Tiranës ngriti pika të shumta kontrolli në kryeqytet por nuk mundi te arrestoje autorët, ndërkohë  vijon puna për identifikimin e tyre.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje