Noka zbulon pse i shpëtoi burgut Tahiri: I ka përgjuar të gjithë, edhe ambasadat e huaja

Ndaje

Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë përfshirë edhe një pjesë të Ambasadave të huaja në Tiranë.

Këtë pohim e bëri ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka, gjatë një intervistës së tij në Top Talk.

Zyrtari i Partisë Demokratike tha se me këto përgjime Tahiri kontrollon “Shefin e Madh”, që Noka nënkupton Edi Ramën.

Ish-ministri i Brendshëm demokrat foli edhe për kapjen e ambasadorëve.

Ai aludoi se ish-ambasadorja e BE-së, Romana Vllahutin, ka në Tiranë një rezidencë që kushton 1.6 milionë euro të financuar në mënyrë të dyshimtë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje