FOTO/Të gjithë mezi e prisnin, shtyhet koncerti i madh i këngëtarit të njohur

Ndaje

Ka disa ditë që përgatitjet për këngëtarin Capital T vazhdojnë, i cili do te mbajë një koncert madhështor në Tiranë.

Data e koncertit që ishte vendosur dhe zbuluar kohë më parë, ishte 19 shtator, mirëpo për shkak të reshjeve të shiut data është shtyer për të premten, më saktë për 20 shtator. Lidhur me kete, ka shkruar vetë kengetari në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/B2jndZohV1q/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Prive.al shkruan dhe emrat e artistëve që do të performojnë në këtë koncert për ta nderuar karrierën e reperit. Përveç Dhurata Dorës, në skenë do të ngjitet padyshim edhe 2po2 – reperi me të cilin ka lidhje familjare, Majk dhe Alban Skenderaj.

Kujtojmë se Capital T  u nderua me çmimin e Mirënjohjes nga Bashkia Krujë për promovimin që i ka bërë qytetit historik. Klipi i këngës “Hatixhe” është xhiruar i gjithi në Krujë: në Kala, Muze dhe te Pazari i Vjetër i Krujës.

https://www.instagram.com/p/B2ghtQth8rZ/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje