Përfshihet nga zjarri pylli i Krastës në Elbasan

Ndaje
foto ilustuese

Një zjarr ka përfshirë pyllin me pisha të Krastës në Elbasan.

Mësohet se nga zjarri rrezikohet një sipërfaqe e madhe me pisha afër qytetit. Ndërkaq, burime nga policia bëjnë me dije se zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm.

Kujtojmë se e njëjta situatë është përsëritur edhe një vit më parë në këtë zonë të Elbasanit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje