“Nuk e verifikonim dot”, Ish-deputeti i kthehet Ramës për Valdinin: Po opozita si e bëri?

Ndaje

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu i ka kthyer pergjigje Kryeministrit Edi Rama, i cili per t’u shfajësuar nga rasti i Valdin Pjetrit, deklaroi se nuk kishin si ta verifikonin dënimin e tij apo dhe të dhënat e të shkuarës së tij.

“Se verifikonim dot thotë Edvin HAJDUTI, por si e verifikoj Opozita dhe se verifikon dot Shteti që një narkotrafikant është narkotrafikant!”- shkruan Balliu në Facebook.

Postimi i Klevis Balliut:

Përfshirjen në narkotrafik, Edvin Rama e ka kriter për të bërë karrierë në Rilindje.

Se verifikonim dot thotë Edvin HAJDUTI, por si e verifikoj Opozita dhe se verifikon dot Shteti që një narkotrafikant është narkotrafikant!

Ti jo vetëm e dije por përfshirja në narkotrafik ishte arsyeja pse e promovove.

Por qytetarët duhet të dinë se nëse ka një narkotrafikant një baron të drogës në Shqipëri ai është Edvini i kanabisit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje