Horoskopi, 17 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Dite aspak e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Tensioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe nuk do ndiheni aspak te qete. Beqaret do kenë disa ndryshime te vogla, por yjet këshillojnë te mos nxitohen për asgjë. Ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar situata do jete e qëndrueshme. Përfitoni për te kryer ndonjë transaksion apo investim.

Demi

Jeta ne çift do ndërlikohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Nuk do bini dakord për asgjë me atë qe keni ne krah dhe do keni debate te ashpra. Po vazhduat kështu marrëdhënia do shkatërrohet. Beqaret do kenë zhgënjime te mëdha sot sepse do nxitohen te hedhin hapa. Ne planin financiar duhet te keni garanci para se te kryeni çdo lloj shpenzimi.

Binjaket

Jo vetëm qe marrëdhënia ne çift do jete e ngrohte sot, por do mendoni edhe për një fejese apo martese se shpejti. E keni kuptuar se nuk mundeni me te qëndroni larg njeri-tjetrit. Beqaret gjithashtu do jene fatlume dhe do e gjejnë personin qe aq shume kane kërkuar. Te ardhurat do kenë një rritje te lehte. Mos shpenzoni shume qe ato te mos kenë vështirësi për një kohe te gjate.

Gaforrja

Luftoni kundër rutinës dhe pesimizmit ne jetën tuaj ne çift sot dhe do e shihni qe gjerat do marrin drejtimin e duhur. Bashkëpunimin me partnerin duhet gjithashtu ta forconi. Beqaret do kenë disa takime, por qe ne fillim nuk do kuptohen si duhet me ata persona. Ne planin financiar duhet t’i mendoni me kujdes gjerat para se te hidhni çdo lloj hapi. Nuk është koha për te bere çmenduri.

Luani

Nëse ju del ndonjë problem i vogël sot ne jetën tuaj ne çift mundohuni ta zgjidhni me kujdes dhe pa u alarmuar. Askush nuk ka një jete tërësisht te qete, por te zotet janë ata qe dine t’i kalojnë edhe problemet. Beqaret do takohen me disa miq te vjetër dhe nuk do ndahen për asnjë çast prej tyre. Hëna do ndikoje negativisht tek financat. Ato do jene shume te dobëta.

Virgjeresha

Do keni ide shume te mira sot s ta rindizni pasionin dhe t’i shtoni emocionet ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do shkoje për mrekulli. Beqaret do kenë pëlqime, por do ngurrojnë te hedhin hapa me tej. Gjithsesi dita do jete disi me ndryshe se te tjerat. Financat duhet t’i menaxhoni me kujdes dhe largpamësi. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangni problemet dhe vështirësitë.

Peshorja

Dite e mbushur me surpriza dhe emocione te shumta kjo e sotmja. Partneri do mendoje ne çdo kohe t’iu beje te ndiheni mire. Beqaret do lodhen se kërkuari princin e tyre te kaltër dhe serish nuk do ia arrijnë qëllimit. Do duhet te presin ende pak kohe për te ndryshuar status. Financat do jene mjaft problematike. Hiqni dore nga shpenzimet sado te vogla qofshin ato.

Akrepi

Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet tej mase sot. Do e keni me te lehte te flisni për problemet qe iu shqetësonin prej kohesh. Beqaret do fillojnë aventura kalimtare, por emocionuese dhe te këndshme. Do ndihen mire dhe kjo është e rëndësishme. Ne planin financiar munde edhe te kryeni disa shpenzime te nevojshme duke qene se te ardhurat do jene te qëndrueshme.

Shigjetari

Do jeni me humor shume te mire sot dhe te gatshëm te bëni çdo lloj toleromi ne mënyrë qe marrëdhënia ne çift te ece si duhet. Partneri do ju vlerësojë edhe me tepër për këtë arsye. Beqaret ka mundësi te fillojnë një histori dashurie afatgjate me një mik te ngushte. Financat nuk do jene aspak problematike. Disa madje do realizojnë disa pune mjaft fitimprurëse.

Bricjapi

ka ardhur koha te merrni ne dore frenat e jetës suaj ne çift dhe te drejtoheni andej nga duhet. Për çdo paqartësi apo problem flisni lirshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene me fat dhe do vazhdojnë te qëndrojnë ne te njëjtin pozicion si me pare. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe te mëdha sepse mund te keni me tepër humbje sesa fitime.

Ujori

Pas një kohe te gjate me zënka dhe mosmarrëveshje ne çift, sot do rivendoset qetësia. Do dashuroheni ashtu si ta ndjeni dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret do kenë dëshira te zjarrta, por jo te gjithëve do iu plotësohen ato. Ne planin financiar duhet t’i dëgjoni me kujdes këshillat qe do iu japin disa miq nëse doni qe te mos keni vështirësi.

Peshqit

Asnjë planet nuk do mund dot ta prishe harmoninë qe mbizotëron ne jetën tuaj ne çift sot. Ju dhe ai qe keni ne krah do jeni te pandashëm. Beqaret do mendojnë për një dashuri te shkuar dhe do vuajnë mjaft për këtë arsye. Mundohuni te shkëpusni kontaktet me te kaluesen. Ne planin financiar do ju duhet te kurseni sot qe as nesër te mos keni vështirësi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje