LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni, vdes në vend 65-vjeçarja

Ndaje

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Fierit, ku një 65-vjeçare, shtetasja me iniciale V.B., dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Sipas informacionit paraprak të Policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës1 5:35, në lagjen “1 Maji”.
Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje