Tag: ballkon

LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni, vdes në vend 65-vjeçarja

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Fierit, ku një 65-vjeçare, shtetasja me iniciale V.B., dyshohet se është...

Zbardhen detaje nga vdekja e të moshuarëve në Berat: Burri...

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 30 Vjetori në Berat. Një çift të moshuarish janë hedhur...

Varen te ballkoni, dy femijët shpëtohen nga fqinji hero

Dy fëmijë të vegjël që kishin ngecur të varur për qafe në një ballkon jashtë shtëpisë së tyre janë shpëtuar nga fqinjët e tyre...

VIDEO/ Gati për tu hedhur nga kati i 16-të, zjarrfikësi shpëton...

Një zjarrfikës ka shpëtuar jetën e një adoleshenteje që ishte gati për tu hedhur prej katit të 16-të. Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe...

Greqi, shqiptari shkon për të vjedhur, bie nga ballkoni

Plani për të vjedhur një banesë në Athinë nuk ka shkuar siç e planifikonte. Siç raportojnë mediat greke, një 26-vjeçar shqiptar u arrestua nga...

Kjo grua ra nga ballkoni në një pallat në Itali

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Itali, ku në mënyrë tragjike, Alma Ndoji, 28 vjeçe ra nga ballkoni i banesës ku...

Po bënte dicka kur ra nga ballkoni shqiptarja në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali pasi një nënë shqiptare humbi jetën pasi ra nga kati i katërt i një ndërtese. Ngjarja ndodhi...

Korçë, bie nga ballkoni 88-vjeçari dhe humbet jetën

Dje, në lagjen nr. 14 në Korçë, ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i pallatit ku banonte shtetasi  S. K., 88 vjeç. Ai është transportuar në...

Studentja del me të brendshme në ballkon, gratë e pallatit në...

Studentja del çdo ditë me të brendshme në ballkon. Prej një jave ka marrë një banesë në një pallat në “Don Bosko”, dhe po...

Seks në ballkon, skenat e nxehta të çiftit shokojnë fqinjët

Një çift mund të përballet me gjobë të rëndë pasi ka shqetësuar qytetarët me skenat e seksit në ballkonin e banesës së tyre. Çifti...