Shpërthimi i transformatorit, vdes njëri nga punonjësit

Ndaje

Ndërron jetë një nga punëtorët që u plagos nga shpërthimi i transformatorit. Nuk bëhet me dije identiteti i tij ende,ndërsa kishte marrë plagë të rënda nga shpërthimi.

Për shkak të punimeve të kompanisë “4AM”, në autostradë, ku dy punëtorë të kësaj firme kanë shkurtuar distancën me linjën 110 kV të OST, cka ka shkaktuar masë, ka mbetur për disa minuta i stakuar NST Kashar”, sqaronte OSHEE në njoftimin e saj.

Të plagosur janë dhe dy punonjës të tjerë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje